Aktualności

Deloitte w Forum 76. Business Centre

Deloitte, jedna z największych na świecie firm świadczących usługi doradcze i audytorskie, w przyszłym roku wprowadzi się do Forum 76. Business Centre, pierwszego łódzkiego biurowca klasy A. Firma zajmie ok. 650 mkw powierzchni biurowej.

W Forum 76.Busines Centre ulokowane zostaną siedziby Deloitte Audyt i Deloitte Doradztwo Podatkowe. Na polskim rynku firma bardzo szybko się rozwija.
„Deloitte” to globalna marka, dla której pracują dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych od siebie firmach na całym świecie, świadcząc klientom usługi m.in. audytorskie, konsultingowe, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego.
Deloitte Polska jest jedną z wiodących firm doradczych w kraju, świadczącą usługi w pięciu obszarach: audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu, zarządzania ryzykiem i doradztwa finansowego. Dla Deloitte Polska pracuje ponad 1000 specjalistów z Polski i zagranicy.
Deloitte to już trzecia firma, która zdecydowała się na lokalizację w Forum 76. Business Centre. Do tej pory umowy najmu podpisały dwa banki: Bank Millennium oraz Bank Zachodni WBK.

 Forum 76.Business Center przy al. Piłsudskiego 76 zostanie oddany do użytku w połowie przyszłego roku. Prawdopodobnie już na początku grudnia będziemy świętować tzw. wiechę czyli zakończenie prac nad konstrukcją budynku. Dobiegają końca prace renowacji ściany sąsiadującego z biurowcem, zabytkowego budynku ZPS Polmos. Także za kilka tygodni będzie już gotowy ogród, który powstaje
na dachu jednego z biurowców.

« wstecz