Aktualności

Czesław zaśpiewał w Forum 76

W niedzielę 17 maja w nowo otwartym budynku Forum 76, odbyło się pierwsze wydarzenie kulturalne podczas którego gościliśmy mieszkańców Łodzi we wnętrzach ukończonego już biurowca.

Podczas wernisażu wystawy „Biznes w obiektywie”, wydarzenia będącego częścią tegorocznego Fotofestiwalu organizowanego przez Łódź Art Centre, miał miejsce koncert formacji Czesław Śpiewa.

Czesław Mozil, ekscentryczny artysta muzyk, który zazwyczaj występuje solo, dla liczącej blisko 200 osób publiczności zebranej w Forum 76, zaśpiewał w towarzystwie duńskich muzyków: Karen Duelund Mortensen, Martin Bennebo Pedersen, Hans Finn Meller. Artyści wykonali utwory z debiutanckiej płyty Czesława, która zyskała już status podwójnej platynowej oraz te pochodzące z nowego krążka, zatytułowanego „Songs for the Gatekeeper.”

Cieszymy się, że ten wyjątkowy, obsypany Fryderykami artysta, był pierwszym który zagościł na „scenie” Forum 76. Na pewno nie będzie też ostatnim. Cieszymy się, że już dziś możemy ogłosić, że Forum 76 to nowe miejsce na kulturalnej mapie Łodzi!


                                                     fot. Janusz Ratecki

« wstecz