Aktualności

Forum 76 planem sesji fotograficznej - part I

W dniach 7-9 sierpnia w Forum 76 miało miejsce niecodzienne wydarzenie jakim była sesja fotograficzna zrealizowana przez agencję 8balldesing z Łodzi na specjalne zamówienie firmy Virako.

W dniach 7-9 sierpnia na terenie Forum 76 miało miejsce niecodzienne wydarzenie jakim była sesja fotograficzna zrealizowana przez agencję 8balldesing z Łodzi na specjalne zamówienie firmy Virako. Plan zdjęciowy zlokalizowany był w niemal wszystkich częściach budynku m. in. w holu głównym, salach konferencyjncyh a także na zielonym tarasie. Za tło do zdjęć posłużyły tak nietypowe lokalizacje jak podziemna część garażu wielopoziomowego czy dach biurowca. Autorem zdjęć jest łódzki fotograf Filip Maranda.

Sierpniowa sesja fotograficzna jest początkiem realizacji wizerunkowego projektu Virako, którym firma w niespotykany dotąd sposób chce pokazać jak ważne miejsce w życiu człowieka zajmuje zarówno praca jak i jego otoczenie. Przy pomocy zdjęć łódzki deweloper opowie jak ważnym elementem w życiu człowieka mogą być wspólne pasje i interakcje ludzi w pracy, jaki wpływ na wizerunek prowadzonej firmy może mieć biuro.

Zapraszamy do galerii zdjęć reporterskich pokazujących prace podczas sesji.


« wstecz