Aktualności

Kalendarz Virako BIURO GRZECHU WARTE. 2010

Kalendarze firmowe to doskonały sposób promocji, stosowany od dawna zarówno przez znane na całym świecie koncerny jak i mniejsze firmy.

Kalendarz BIURO GRZECHU WARTE. 2010 firmy Virako zrodził się z chęci popularyzowania pewnego stylu bycia i życia w pracy. Zdjęcia autorstwa dwójki łódzkich fotografów – Filipa Marandy i Joanny Pawłowskiej mają inspirować wszystkich tych, dla których praca jest czymś więcej aniżeli nudną powinnością.

Zanim aparaty fotograficzne poszły w ruch, twórcy i pomysłodawcy kalendarza zadali sobie pytanie, od którego wszystko się zaczęło – Czym jest idealne biuro? Rozważania nad cechami perfekcyjnie współgrającej z człowiekiem przestrzeni biurowej na każdym kroku towarzyszyły powstawaniu tego kalendarza.

Kalendarz Virako to trzynaście zdjęć wykonanych w kompleksie biurowym Forum 76 w Łodzi, będących owocem dwóch sesji zdjęciowych. To jeden obraz – biura „grzechu wartego”. Biura, w dobrym otoczeniu, gdzie nic nie jest przypadkowe, wszystko ma swój sens, jednocześnie stanowiąc o wizerunku naszej firmy. Biura, którego atmosferę tworzymy my sami poprzez odpowiedni styl bycia, nasze pasje, relacje z innymi. To miejsce, do którego chętnie wracamy po inspirację.

« wstecz