Aktualności

Wernisażowy sukces kalendarza BIURO GRZECHU WARTE. 2010

2 grudnia punktualnie o godzinie 19:15 w budynku Forum 76 rozpoczął się wernisaż zdjęć do kalendarza BIURO GRZECHU WARTE. 2010.

2 grudnia punktualnie o godzinie 19:15 w budynku Forum 76 rozpoczął się wernisaż zdjęć do kalendarza BIURO GRZECHU WARTE. 2010. Na miejscu licznie przybyłych przedstawicieli łódzkiego świata biznesu, kręgu kultury, najemców oraz przyjaciół Forum76 powitał jazz band Pawła Serafińskiego oraz prowadzący imprezę, dziennikarz, Jacek Grudzień.

 

Podczas części oficjalnej Krzysztof Witkowski, Prezes Zarządu spółki Virako, w ciepłych słowach podziękował wszystkim za zaangażowanie w produkcję dwóch sesji zdjęciowych m. in. fotografom Joannie Pawłowskiej i Filipowi Marandzie oraz Agencji Interaktywnej 8balldesign. W swoich słowach prezes Witkowski podkreślił niecodzienna wymowę zarówno samych zdjęć jak i kalendarza, które pokazują inny obraz biurowego świata. Świata inspirującego, kolorowego, łączącego ludzi z pasją.

 

W kolejnej części wernisażu, poświęconej charytatywnej licytacji kalendarza, miała miejsce projekcja filmu  przygotowanego przez Świetlicę Podwórkową. Film pokazujący codzienne życie świetlicy oczyma dzieci wywarł na zgromadzonych  ogromne wrażenie. Pomoc niezbędna placówce zostanie udzielona dzięki pieniądzom zebranym z licytacji kalendarza podpisanego przez twórców. Zwycięzcą licytacji okazał się Witold Zapendowski, Dyrektor Generalny Kancelarii Doradztwa Podatkowego CePeDe, w biurze którego zawiśnie kalendarz o wartości 2,6 tys. złotych. Podczas wernisażu nastąpiło przekazanie symbolicznego czeku na kwotę 5 tys. złotych ufundowanego przez BRE Bank Hipoteczny. Kolejna kwota 4 tys. złotych została zebrana przez przedstawicieli świetlicy za sprawą sprzedaży kalendarzy zebranym gościom.

 

Dalsza sprzedaż kalendarzy prowadzona jest w siedzibie Świetlicy na ulicy Pomorskiej 54 oraz na stronie internetowej www.cwt.org.pl .


« wstecz