Aktualności

Gwiazda designu w Forum 76

9 marca w biurowcu Forum 76 Business Center przez cały dzień gościliśmy polskiego designera Janusza Kaniewskiego, który projektuje nie tylko dla znanych na całym świecie marek samochodowych takich jak Ferrari czy Lancia, ale także firm sportowych (buty dla maratończyków Fila, buty narciarskie Rossignol).

Top designer - Janusz Kaniewski - o godzinie 9:30 wziął udział w śniadaniu biznesowym zorganizowanym na szóstym piętrze biurowca, gdzie wokół postaci projektanta zgromadzili się przedstawiciele łódzkiego świata biznesu, kultury i sztuki. Designer w prostych słowach oddał znaczenie pasji w życiu człowieka, opowiedział o swojej idei "slow work", a także poruszył temat Łodzi jako kultowego miasta filmu i mody.

Wczesnym popołudniem w sali konferencyjnej Forum 76 Janusz Kaniewski przeprowadził wykład otwarty dla studentów szkół i uczelni związanych z projektowaniem, wzornictwem i architekturą, podczas którego pokazał swoje najlepsze projekty, ale też odpowiadał na pytania młodych projektantów. Po spotkaniu Kaniewski ogłosił konkurs na zaprojektowanie lampy, w którym nagrodą główną będzie staż w pracowni projektanta w Warszawie. Szczegóły konkursu już wkrótce na stronie www.virako.pl i www.kaniewskidesign.com

Ostatnim punktem wizyty projektanta były zamknięte konsultacje dla wybranej przez Kaniewskiego grupy kilkunastu osób, które wczesniej przesłały swoje portfolio.


« wstecz