Aktualności

60 procent na pierwsze urodziny Forum76

Równo rok po otwarciu Forum 76 – jednego z najbardziej nowoczesnych biurowców w Łodzi – pozostały nie tylko wspomnienia szampańskiego wieczoru otwarcia i symbolicznych kluczy dla pierwszych najemców, ale też … prezent w postaci nowego kontraktu podpisanego z jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie.

Rok od otwarcia Forum 76 adres przy Piłsudskiego 76 zaistniał na mapie Łodzi jako miejsce szczególnie przyjazne firmom doradczym (Deloitte Audyt i Deloitte Doradztwo Podatkowe) oraz instytucjom z sektora bankowo-finansowego (Bank Zachodni WBK, Bank Millennium i Provident Polska). Wybór lokalizacji przez kolejny już bank w biurowcu przy skrzyżowaniu, potocznie zwanym „skrzyżowaniem marszałków”, to kolejny krok postawiony przez inwestora – firmę Virako – na drodze do stworzenia biznesowego centrum Łodzi.

- To już druga umowa Forum 76 podpisana z firmą z sektora bankowo-finansowego w 2010 roku. Tym samym kolejny etap komercjalizacji biurowca - 60% - jest już za nami – twierdzi Anna Celichowska z Virako. Jednocześnie obserwując łódzki rynek powierzchni biurowej zauważamy potrzebę koncentracji wszelkiego rodzaju firm finansowych i doradczych w biurowcach o wysokim standardzie, dlatego tym bardziej cieszymy się z faktu, że instytucje te doceniają prestiżowy charakter naszego biurowca – dodaje menedżer ds. komercjalizacji inwestora Forum 76.

Poniżej link do filmu Forum76, czyli jak zbudować biurowiec w 12 miesięcy

http://www.youtube.com/watch?v=5AEkmNSxWB0 « wstecz