Aktualności

Wakacyjny spokój ciała i ducha

Po raz kolejny już przeszklony wykusz biurowca przy skrzyżowaniu „marszałków” zgromadził Uczestników śniadań biznesowych w Forum 76. Ostatnie przedwakacyjne spotkanie poświęcone w całości zostało tematyce pracy nad kondycji psychofizyczną za sprawą tai-chi.

Po raz kolejny już przeszklony wykusz biurowca przy skrzyżowaniu „marszałków” zgromadził Uczestników śniadań biznesowych w Forum 76. Ostatnie przedwakacyjne spotkanie poświęcone w całości zostało tematyce pracy nad kondycji psychofizyczną za sprawą tai-chi. Gościem specjalnym był trener i terapeuta z ponad trzydziestoletnim stażem Józef Jedlicki – Malkow pracujący dla łódzkiej szkoły tańca LillaHouse. Śniadanie spod znaku tai-chi pokazało jak związać ruch, energię i umysł w jedną, dobrze współpracującą ze sobą całość. Ekspert nie omieszkał wciągnąć zebranych Gości w podstawowe ćwiczenia z zakresu technik relaksacyjnych.

Czerwcowe – 7 z całego cyklu – spotkanie zostało przygotowane we współpracy z łódzką agencją Public Relations Telma Group Communications. W imieniu organizatorów zebranych Gości powitała Prezes Zarządu Telma Group Communications Joanna Delbar.

Kolejne spotkania ze znakomitymi Gośćmi i niebanalnymi tematami przy porannej kawie w Forum 76 już we wrześniu. « wstecz