Aktualności

Virako na CEPIF 2007

Spółka Virako wzięła udział w IV Środkowoeuropejskich Targach Nieruchomości i Inwestycji CEPIF 2007, które odbywały się 4 i 5 czerwca w Warszawie. Na wspólnym z Urzędem Miasta Łodzi stoisku targowym zaprezentowała makietę Forum 76 oraz wizualizacje nowej inwestycji.

Targi są największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowowschodniej, odwiedzanym przez szerokie grono profesjonalistów związanych z branżą nieruchomości z kraju i zagranicy. Spółka Virako była pomysłodawcą stworzenia wspólnej ekspozycji – Cieszymy się, że miasto było otwarte na ideę zaprezentowania Łodzi poprzez planowane i realizowane inwestycje – mówi Krzysztof Witkowski, prezes spółki Virako - Prezydent Marek Michalik, który odwiedził targi, wyraził szczere zadowolenie z koncepcji prezentacji łódzkiego stoiska. Dzięki temu rozwiązaniu miasto pokazało się od najlepszej strony – poprzez działanie, realizacje i odważne projekty.


W łódzkiej ekspozycji wykorzystano elementy charakterystycznej dla miasta czerwonej cegły, co przyciągało uwagę publiczności.Fot. 1. Stoisko łódzkie. Widok na ekspozycję Virako.

Fot. 2. Nasi goście – wiceprezydent Miasta Łodzi, Pan Marek Michalik i Edyta Karpińska z Biura Obsługi Inwestorów UMŁ z Krzysztofem Witkowskim.

« wstecz