Aktualności

Wyróżnienie dla Virako Sp. z o. o. w Rankingu Newsweek Polska.

Virako Sp. z o.o. zostało Laureatem Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2012 w województwie łódzkim w kategorii firm mikro. Ranking wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne, a najważniejszym kryterium była dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata 2009 i 2010.

Virako Sp. z o.o. zostało Laureatem Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2012 w województwie łódzkim w kategorii firm mikro. Ranking wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne, a najważniejszym kryterium była dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata  2009 i 2010.

Przedstawiciele najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw rodzinnych z województwa łódzkiego spotkali się 24 października podczas uroczystej kolacji w Restauracji Gęsi Puch. W gali uczestniczyło 80 osób. 24 firmy rodzinne odebrały nagrody. Firmę Virako reprezentował Krzysztof Witkowski – Prezes Zarządu.

Wieczór prowadziła redaktor dodatków specjalnych tygodnika Newsweek – Karolina Jaroszewicz. Pamiątkowe dyplomy i statuetki wręczała gościom, wraz z prowadzącą, Jolanta Chełmińska – Wojewoda Łódzki.

« wstecz