Aktualności

Tak! Dla biurowca Forum 76. Business Centre.

2015 rok jest dowodem na to że receptą na sukces jest profesjonalizm, zaangażowanie i dobra komunikacja. Dotychczasowi najemcy biurowca Forum 76. Business Centre decydują się na przedłużenie umowy najmu, a nowym członkiem rodziny Forum stał się Airbus Helicopters Polska Spółka z o. o.

Nowym najemcą biurowca przy skrzyżowaniu Marszałków jest firma Airbus Helicopters Polska Sp. z o. o. Zlokalizowanie biura, prestiżowej firmy, właśnie w Łodzi jest sygnałem pozytywnych zmian w regionie. Airbus Helicopters to największy światowy producent śmigłowców. Firma ma 46-procentowy udział w rynku śmigłowców cywilnych i wojskowych, zatrudnia ponad 23 tys. pracowników na świecie. Obecnie w Polsce eksploatowane są 54 śmigłowce AH, co daje firmie pozycję lidera wśród zachodnich producentów helikopterów. Spółka - za pośrednictwem firmy Heli-Invest - dostarcza także na polski rynek kompleksowe usługi z zakresu obsługi, naprawy oraz remontów śmigłowców. W łódzkim biurze projektowym prace koncentrować się będą na trzech celach - modernizacji już produkowanych śmigłowców, kontynuowaniu rozpoczętych projektów i przygotowaniu przełomowych technologii przyszłości z zakresu systemów napędowych wiropłatów i ich wyposażenia, które pojawią się na rynku po 2020 r.


Firma Provident, jeden z obecnych najemców biurowca Forum 76. Business Centre, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu. Provident to stabilna, międzynarodowa firma ze 130-letnią tradycją. Na polskim rynku działa od 1997 roku. Należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, i jest liderem na rynku szybkich transakcji finansowych. W polskich oddziałach firmy pracuje 2300 pracowników i ponad 9000 doradców klienta.  Przy tak prężnie działającej i rozwijającej się firmie dobra lokalizacja biura jest bardzo ważna, a ciężko o lepszą niż ta, którą proponuje Business Centre Forum 76.

 

Kolejnym z najemców Forum 76 Business Centre, który zdecydował się na przedłużenie umowy najmu jest firma TTTInvest, zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego. TTTInvest cieszy się zaufaniem na polskim rynku już 20 lat. Od 2000 roku jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem niemieckiej, renomowanej firmy BEURER GmbH na terenie Polski. Dowodem wysokiej jakości produktów i usług jest stale rosnące grono klientów, wśród których znajdują się hurtownie farmaceutyczne oraz renomowane sieci handlowe. Wysoka jakość i profesjonalizm obsługi klienta to priorytety dla założycieli i pracowników firmy.

« wstecz