Aktualności

Forum 76. Business Centre po raz kolejny zdobyło nagrodę Eurobuild Awards.

4 grudnia podczas uroczystej gali Eurobuild Awards łódzki kompleks Forum 76 został wybrany Biurowcem Roku 2014. W drodze do tytułu, budynek firmy Virako sp. z o. o., pokonał ponad pięćdziesięciu konkurentów. To już drugi raz gdy ta prestiżowa nagroda trafiła do należącego do Virako grafitowego budynku przy skrzyżowaniu Marszałków. Nikt wcześniej dwukrotnie nie zdobył tej nagrody. Łódź zdobyła tytuł Miasta Przyjaznego Inwestorom pokonując m.in. Warszawę, Wrocław czy Kraków.

Eurobuild Awards to zdecydowanie najważniejsze nagrody branżowe przyznawane w Polsce. O ich prestiżu i autentyczności decyduje między innymi to, iż są one przyznawane na podstawie anonimowych opinii najemców poszczególnych biurowców. Badanie przeprowadzone drogą elektroniczną i za pomocą wywiadów telefonicznych przeprowadził Instytut badania rynku i opinii Millward Brown.

 

Przeprowadzone badanie wykazało co jest dla najemców najważniejsze. Okazuje się, że nie tylko wygląd się liczy, chociaż i tego atutu nie można odmówić Forum. Estetyka budynku największe znaczenie ma na początkowym etapie dokonywania wyboru. Później na pierwszy plan wychodzą codzienne aspekty, takie jak sprawnie funkcjonujący system wind, odpowiednio działająca klimatyzacja czy możliwość zjedzenia smacznego lunchu w miejscu pracy. Dlatego cechami najważniejszymi, dla ogółu najemców, okazały się : lokalizacja, koszty i opłaty, sposób zarządzania, wielkość parkingu, możliwość zmian w samym budynku, dodatkowe opcje czy kwestie ekologiczne.

 

- Budynek wyróżnia świetna lokalizacja oraz wysoki standard – mówi Małgorzata Domaszewicz, przedstawiciel jednego z najemców Forum 76. – Kiedy w 2009 roku rozpoczęliśmy poszukiwania powierzchni dla naszego biura w Łodzi, po zapoznaniu się z charakterystyką Forum 76 oraz udogodnieniami, jakie oferuje, zrozumieliśmy że obiekt ten istotnie wybija się ponad inne nieruchomości z przeszukiwanego zakresu. Atrakcyjna oferta handlowa spowodowała, że w maju 2010 roku wprowadziliśmy się do budynku. Wygrana Eurobuild Awards jest zasłużonym i bardzo prestiżowym osiągnięciem dla tej nieruchomości.

 

Kwestia finansowa jest zawsze bardzo istotna, szczególnie w aspekcie biznesowym. Dlatego efektywne zarządzanie finansami Forum 76. oraz profesjonalne i elastyczne podejście do negocjacji i renegocjacji umów najmu spowodowało, iż Forum 76. Business Centre nie ma problemu z rotacją najemców. Od 2009 roku, czyli od samego początku, żadna z firm które wybrały Forum 76. Business Centre, nie zamieniła go na inny biurowiec.

 

Jakość i profesjonalizm dostarczanej usługi przekładają się na zadowolenie najemców, a to jest niezaprzeczalnie najlepszą i najważniejszą nagrodą dla twórców Forum 76. Jak mówi Krzysztof Witkowski, prezes Virako Sp. z o.o. :Cieszymy się, że Łódź po raz kolejny może pokazać się od najlepszej strony. Mamy się czym chwalić. Przede wszystkim ludźmi, którzy tutaj pracują. Nagrody przyznawane naszemu miastu i kolejnym łódzkim firmom to przede wszystkim nagrody przyznawane łodzianom!”

« wstecz