Aktualności

Nowy Rok, nowy Najemca w Forum76.

Wraz z nadejściem roku 2016, w przestrzeni Forum76. Business Centre pojawił się nowy najemca. TIP Trailer Services Europe, bo to o nim mowa, wynajął reprezentacyjne biuro na 6 piętrze biurowca.

Lokal, który nie tylko umożliwia komfortowe warunki pracy, ale dzięki przeszklonemu wykuszowi pozwala celebrować wolną chwilę, ciesząc oko niezwykłym widokiem i panoramą miasta.


TIP jest światowym liderem w branży wynajmu i leasingu naczep oraz cystern. Świadczy również usługi naprawcze w wyspecjalizowanych warsztatach. Spółka posiada 70 oddziałów zlokalizowanych na terenie 16 krajów i jest częścią grupy kapitałowej HNA Group Company Ltd. Centrum usług finansowych znajduje się w Amsterdamie oraz w Łodzi.


 TIP zdecydował się na współpracę z Virako głównie ze względu na bardzo dobrą lokalizację tego prestiżowego obiektu, naturalne naświetlenie powierzchni biurowej oraz profesjonalne podejście do klienta” – mówi przedstawicielka firmy, Magdalena Wilińska.


W budynku swoje biura mają m.in.: Deloitte, Airbus Helicopters, Magellan, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas.


Warto podkreślić, iż Forum76. Business Centre dwukrotnie (w roku 2012 i 2014)  zdobyło prestiżowy tytuł Biurowca Roku w plebiscycie Eurobuild Awards. « wstecz