Spacer po mieście przyszłości- Virako partnerem akcji Gazety Wyborczej

Spacer po mieście przyszłości" - Virako partenrem akcji Gazety Wyborczej W każdą środę, począwszy od 9 lipca, Towarzyszyliśmy Państwu w „Spacer po mieście przyszłości”. Na łódzkich stronach Gazety Wyborczej prezentowane były inwestycje, które już niedługo zmienią obliczę Łodzi.

Podążaliśmy śladem powstających nowoczesnych powierzchni biurowych,
Szukaliśmy „hotelowych gwiazdek” zlokalizowanych w niepowtarzalnych wnętrzach łódzkich kamienic, fabryk oraz w nowoczesnych szklano aluminiowych wieżowcach.
Kibicowaliśmy realizowanym w Łodzi obiektom sportowo- widowiskowym i wielofunkcyjnym centrom rozrywki.
Poznawaliśmy zupełnie nową dzielnicę Łodzi – Nowe Centrum. Jej zalążek już widać. Na ul. Narutowicza przyglądaliśmy się budowie gmachu sądu. Śledziliśmy postępy w już gotowym nowym Wydziale Prawa i Administracji UŁ. Poznaliśmy również plany restauracji łódzkich palców.
To nie wszystko! Plany są liczne. Nowa siedziba Akademii Muzycznej, nowoczesny terminal lotniczy oraz wachlarz propozycji mieszkaniowych.
Dla Państwa wygody cykl został zebrany w jedną publikację, która ukazała się w piątek 19 września 2008. Tym z Państwa, którzy przegapili przewodnik po „Łodzi przyszłości”, udostępniamy wszystkie jego odcinki na naszej stronie .