Media o nas


Nowoczesne łódzkie biurowce

Do tej pory wielki biznes nas omijał. Firmy szukające w Łodzi powierzchni na prestiżowe biuro, oddział czy centralę były odprawiane z kwitkiem i wprowadzały sie do Krakowa, Wrocławia albo Poznania.
 

Forum 76 pnie się w górę

Wmurowano kamień węgielny.
 

Bardzo biurowy kawałek Łodzi

Okolice skrzyżowania al. Piłsudskiego z ul. Kopcińskiego staną się biznesowym zagłębiem naszego miasta. Sąsiedztwo parku 3 Maja przyciąga deweloperów, którzy chcą tam budować biurowce najwyższej klasy.
 

Virako dawniej Faktoria

W związku z dynamicznym rozwojem i chęcią stworzenia rozpoznawalnej marki deweloperskiej, Spółka Faktoria Sp. z o.o. postanowiła przyjąć nową nazwę - Virako Sp. z o.o.
 

Łódź się chwali, ale nie tym, co ma

Nasze miasto chętnie w promocji wykorzystuje logo Della, Gillette czy Boscha i Siemensa. Przy okazji niestety zapomina, że najlepszą reklamą jest pokazanie tego, co potrafią lokalne firmy. Tymczasem takich marek, jak mBank, Monnari, PGF czy Sphinx, mogłaby nam zazdrościć cała Polska
 

Wyjątkowy klimat poprzemysłowej architektury

Dawna fabryka motorów przy ul. Dowborczyków to miejsce, w którym zadomowił się biznes. Jest jednym z pozytywnych przykładów tego, jak można wykorzystać poprzemysłowe dziedzictwo Łodzi.
 

Superbiurowiec w rok

Zaczęli od… szampana
 

Był Polmos będą biura

Futurystyczny gmach Forum-76 w 12 miesięcy.
Tereny zielone 20 m nad ziemią i kurtyna bluszczu.
 

Rozbierają część Polmosu

Sypią się mury przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Kopcińskiego. Niebawem na północno-wschodnim narożniku stanie biurowiec - Forum 76.
 

Pierwszy biurowiec klasy A w Łodzi

Najwyższy biurowy standard. To ma być znak rozpoznawczy Forum 76, biurowca, którego budowa właśnie się rozpoczęła. Pierwsze firmy mają się do niego wprowadzić w kwietniu 2009 r.
 

Łódź jakiej jeszcze nie mieliśmy


Pierwszy budynek, którego dach sięgnie ponad 100 metrów nad ziemią, pierwsze biurowce dla najbardziej wymagających i pierwsza "rewitalizacja", która odbije nam się czkawką. To wszystko, a nawet więcej, przed nami w roku 2008 i w kolejnych.