O firmie

Biura w Łodzi - Tworzymy z pasją

Chęć zdobywania nowych rynków i realizowania nowatorskich projektów deweloperskich motywują nas do ciągłego działania. Stawiamy sobie jasny cel: zbudowanie rozpoznawalnej marki w branży deweloperskiej, kojarzonej z jakością, prestiżem i oryginalnością.


Realizujemy i zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi

Jesteśmy developerem inwestującym w budowę powierzchni biurowych w Łodzi. Działamy na rynku od 2000 r. Specjalizujemy się zarówno w budowie nowoczesnych kompleksów biurowych, jak i w rewitalizacji budynków pofabrycznych, które świetnie sprawdzają się, jako odpowiednio zaadaptowane biura do wynajęcia. Łódź to wspaniałe miasto pełne oryginalnych pofabrycznych powierzchni potencjalnie biurowych, które my staramy się na nowo wykorzystać. Nasza inwestycja przy ul. Dowborczyków 25 w Łodzi - Centrum Biznesowe Faktoria, była jednym z pierwszych przykładów adaptacji starej fabryki na nowoczesny budynek biurowy. Łódź, magiczne miasto, którego fabryczny klimat został w tej inwestycji zachowany, doceniło wiele polskich i międzynarodowych firm.


Kreujemy miejsca gdzie biznes czuje się dobrze

Dynamicznie się rozwijamy i podążamy za wymaganiami rynku. Obecnie obszarem naszych działań są nowoczesne i prestiżowe obiekty komercyjne, takie jak Forum 76 – pierwszy budynek biurowy klasy A w Łodzi.

 Profesjonalne relacje z kontrahentami i przyjazna atmosfera dla biznesu.